Historie

Poradna Petrklíč, bylinářství vznikla otevřením v roce 1996. Důvodem k otevření byl můj dlouholetý vztah k rostlinám a přírodním produktům.

A nebyl to vztah jen tak obyčejný. Už jako malá holka jsem s babičkou chodila do lesa na bylinky a v přírodě jsem byla vlastně pořád. Jsem vystudovaná ekonomka, ale ve volném čase a v době dovolených jsem jezdila do Prahy, navštěvovala výstavy, veletrhy, kupovala knížky o bylinách, starém léčení a znalostech přírodní medicíny.

Dnes svou praxi provozuji ve své poradně ve Vizovicích, kde se dělím s lidmi o zkušenosti, které jsem nabyla nejen praxí na zdravotním středisku ve spolupráci s obvodními lékaři, ale i studiem botaniky na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové, zdravotnickým studiem v Brně, Zlíně a dalšími kurzy a vzděláváním po celé České republice. Tato činnost mne naplňuje a tím mohu obohacovat nejen sebe, ale i ty, kteří to potřebují… .

Jaroslava Divílková

 

Od roku 2017,přesněji od června jsem začala spolupracovat se svým mladším synem Martinem. Martin je sportovním aktivním trenérem a provádí masáže vč.reflexologie a poradenství.Je to pro mne „odměna“,že po 20-ti leté praxi v oboru mám svého „následovníka“ a člověka,kterému mohu předávat své zkušenosti ohledně přístupu ke zdraví a znalosti lidského těla.Společně nyní tvoříme tým,kdy svými službami budeme přispívat k tomu,abyste se cítili dobře a spokojeně.Protože jen spokojený život je KVALITNÍ a RADOSTNÝ.

Jarka a Martin Divílkovi

 

sportovní a relaxační masáže

Martin Divílek,Vizovice

Slušovská 431